نوشته ها

آزمون جامع هماهنگ کشوری ویژه مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان در خراسان رضوی برگزار شد

ارسال شده توسط :

آزمون جامع هماهنگ کشوری ویژه مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان در خراسان رضوی برگزار شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی))

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، گفت: آزمون جامع هماهنگ کشوری ویژه مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان ایران‌گردی و جهانگردی استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی همزمان با سراسر کشور روز جمعه دوم مردادماه در مشهد مقدس برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی، سید جواد موسوی با اعلام این خبر افزود: این آزمون از ساعت ۹ الی ۱۴ دقیقه روز جمعه ۲ مردادماه سال جاری در دو رشته و با حضو ۲۲۸ نفر از داوطلبان برگزار شد.

وی گفت: در این روز آزمون دوره‌های مدیر فنی دفاتر خدمات مسافرتی، دوره راهنمای ایران‌گردی جهانگردی و طبیعت‌گردی در دانشگاه فرهنگیان مشهد واقع در بزرگراه کلانتری برگزار گردید.

موسوی با اشاره به این که آموزش پایه و اساس هر کاری است و بدون آموزش نمی‌توان برنامه‌ریزی و اقدام شایسته‌ای انجام داد؛ بر اهمیت آموزش و ضرورت روزآمد نمودن دانش حرفه‌ای فعالان در صنعت گردشگری تأکید کرد.

وی خاطر نشان کرد: شرکت‌کنندگان با پاسخ به سرفصل‌های آموزشی همچون «بازاریابی و فروش در دفاتر خدمات مسافرتی»، «سرپرستی گشت و عملیات تور»، «زبان تخصصی»، «اکو توریسم»، «آشنایی با طبیعت ایران(کوه‌ها، پرندگان، گیاهان)»، «میراث فرهنگی» و «زبان تخصصی» با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و به افرادی که در این آزمون حدنصاب لازم را کسب کنند مدرک معتبر ارائه می شود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons