نوشته ها

آغاز پیش ثبت نام مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی یزد

ارسال شده توسط :

آغاز پیش ثبت نام مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی یزد

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد ))

پیش ثبت نام مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد برای ترم مهر ماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، امورفرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد سرپرست مرکز علمی کاربردی این استان با اعلام این خبر عنوان کرد: این مرکز برای ترم مهر ماه در پنج رشته و در مقاطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام به عمل می آورد.

فاطمه دانش یزدی افزود: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در رشته های مدیریت امور تشریفات، گردشگری، هتلداری، مرمت ساختمان و طلا و جواهر و در مقطع کارشناسی هتلداری و گردشگری می باشد.

وی خاطرنشان ساخت: رشته مدیریت امور تشریفات و طلا و جواهر در مقطع کاردانی و رشته هتلداری در مقطع کارشناسی برای اولین بار در استان ارائه شده است و امیدواریم با توجه به سند چشم انداز سال ۱۴۰۰ و اهمیت گردشگری در استان یزد بتوان در تربیت نیروی ماهر گامی موثر برداشت.

این مقام مسئول تصریح کرد: کلیه متقاضیان می توانند با مراجعه به مرکز میراث فرهنگی واقع در خیابان ایرانشهر، کوچه هاشم خان، خانه تاریخی هاشم خان و یا با ارسال نام و نام خانوادگی و رشته مورد نظر به شماره: ۰۹۳۷۸۵۸۶۲۶۹ پیش ثبت نام را انجام دهند.

گفتنی است: مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از سال ۹۴ فعالیت خود را با پذیرش دانشجو در زمینه های تخصصی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و با هدف تربیت نیروهای کارآمد، توانمند و متخصص در زمینه مأموریت‌های سازمان آغاز کرده است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons