نوشته ها

آماده سازی اماکن تاریخی و گردشگری فارس برای نوروز ۹۵

ارسال شده توسط :

آماده سازی اماکن تاریخی و گردشگری فارس برای نوروز ۹۵

(( میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان  فارس ))

سرپرست اداره موزه ها و اماکن تاریخی و فرهنگی فارس گفت : تمامی اماکن تاریخی ،و فرهنگی و گردشگری استان فارس برای پذیرایی از مهمانان نوروزی ، آماده سازی و بهسازی می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس مهدی نجفی در این رابطه گفت : ساماندهی فضای سبز ، نور پردازی و مرمت های اضطراری بناهای مجموعه تاریخی و فرهنگی حافظیه ، موزه پارس ، ارگ کریم خانی و مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدی در حال انجام است .

به گفته وی ، توسعه خدمات رفاهی و بهداشتی ، افزایش کیوسک های بلیط فروشی برای کاهش مدت انتظار مسافران نوروزی ، پیش بینی نمایشگاه عکس و همچنین استفاده از توان بخش خصوصی برای ارائه آثار فرهنگی و تاریخی استان در نوروز در ارگ کریم خان و خانه زینت الملک از دیگر برنامه های پیش بینی شده در جهت آماده سازی و بهسازی می باشد .

سرپرست اداره موزه ها و اماکن تاریخی و فرهنگی استان فارس افزود : تغییر دکوراسیون و ارائه آثار موزه ها ، چاپ بنر و بروشور مشترک موزه های استان فارس ، تهیه پیش نویس اساسنامه شورای راهبردی موزه های استان فارس و پی گیری و تشکیل کمیته مدیریت بحران موزه و اماکن تاریخی استان نیز در دست اقدام است .

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons