نوشته ها

آماده سازی مکان های تاریخی و گردشگری شهرستان تربت حیدریه برای استقبال از مسافرین نوروزی

ارسال شده توسط :

آماده سازی مکان های تاریخی و گردشگری شهرستان تربت حیدریه برای استقبال از مسافرین نوروزی

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تربت حیدریه ))

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تربت حیدریه از آماده سازی اماکن تاریخی و فرهنگی و گردشگری این شهرستان برای استقبال از مسافرنی نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، هادی شریفان با اعلام این خبر افزود: شهرستان تربت حیدریه کار آماده سازی مکانهای تاریخی و گردشگری شهرستان تربت حیدریه شامل مجموعه فرهنگی تاریخی قطب الدین حیدر، منزل مصطفی امینی و… برای استقبال از مسافرین نوروزی انجام گردید.

وی گفت: با رایزنی و کمک دیگر ارگانها وسعی و تلاش همکاران اداره کار آماده سازی مکانهای تاریخی و گردشگری شهرستان در حال انجام است.

از جمله اقدامات انجام شده می توان به نصب پرژکتور و نور پردازی مجموعه قطب الدین حیدر با همکاری اداره برق شهرستان و هرس درختان و ساماندهی فضای سبز مجموعه و رباط طبسی با همکاری شهرداری محترم تربت حیدریه اشاره نمود.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان تربت حیدریه با اعلام آمادگی صد در صدی کلیه همکاران، کمیته ها و اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر جهت استقبال از مسافرین و مهمانان نوروزی اظهار امیدواری کرد: بتوانیم شروع سالی خوب و پر از خاطره برای زائرین و گردشگران داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: کلیه اعضاء خدمات سفر شهرستان از آمادگی کامل جهت ارائه خدمات مطلوب به زائرین و گردشگران در نوروز ۹۵ برخوردار می باشند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons