نوشته ها

آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر فارس در تعطیلات عید فطر

ارسال شده توسط :

آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر فارس در تعطیلات عید فطر

((میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس))

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس از آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس سید موید محسن نژاد گفت : با توجه به احتمال افزایش سفرهای داخلی به مناسبت تعطیلات عید سعید فطر و در پی مصوبات کارگروه تخصصی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس تمهیدات لازم جهت استقبال و ارائه خدمات مورد نیاز جهت رفاه مسافران پیش بینی شده است .

وی افزود : در همین راستا دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر های فارس ضمن ایجاد هماهنگی های لازم در بین دستگاه های عضو ستاد و برگزاری جلسات مربوطه جهت ارائه خدمات توسط دستگاه ها نسبت به استقرار کشیک های نظارتی و پاسخگویی در این ایام به منظور راهنمایی ، رسیدگی به شکایات و نظارت بر تاسیسات و موسسات تحت پوشش از جمله مراکز اقامتی و پذیرایی ، مجتمع های پذیرایی بین راهی ، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و … اقدام نموده است .

معاون گردشگری فارس همچنین از آمادگی اماکن تاریخی ، فرهنگی جهت میزبانی از بازدیدکنندگان در این ایام خبر داد و گفت : اماکن تاریخی تحت پوشش در این ایام باز بوده و آماده خدمات رسانی به مسافران و مهمانان می باشد .

بنابر این گزارش تلفن های تماس دبیرخانه ستاد به شماره ۳۲۲۴۴۰۶۷ و شماره رسیدگی به شکایات ۳۲۹۲۸ آماده پاسخگویی به سوالات و یا شکایات مردمی می باشد .

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons