نوشته ها

آمادگی کامل کاشمر برای میزبانی از گردشگران در نوروز ۹۵

ارسال شده توسط :

آمادگی کامل کاشمر برای میزبانی از گردشگران در نوروز ۹۵

(( میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ))

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کاشمر گفت: این شهرستان آمادگی کامل برای میزبانی از گردشگران نوروز ۹۵ را دارد و بر همین اساس و با هدف خدمت رسانی شایسته به گردشگران نوروزی، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، محمد نظام آبادی با اعلام این خبر افزود : شهرستان کاشمر به عنوان دومین شهر زیارتی استان خراسان رضوی و چهارمین شهر زیارتی کشور سالانه پذیرای بیش از ۳ میلیون نفر زائر و گردشگر است و بیشتر آنها در ایام نوروز و تابستان به شهرستان سفر می کنند.

وی افزود: خدمات رسانی مطلوب به این خیل عظیم زائر و مسافر نیازمند برنامه ریزی و آمادگی لازم از ماه ها قبل از ایام پیک است که خوشبختانه در این خصوص آمادگی کامل در شهرستان کاشمر وجود دارد.

وی گفت: بر همین اساس و با هدف افزایش آمادگی و مرور برنامه های این اداره کل جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کاشمر برای استقبال از مسافرین و زائرین و گردشگران در ایام نوروز به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء در محل فرمانداری کاشمر تشکیل شد.

وی خاطر نشان کرد: در این جلسه مهمترین محورهای خدمت رسانی به زائران و گردشگران نوروزی مورد بررسی قرار گرفت و بر آمادگی کامل برای ارائه خدمات شایسته به گردشگران تاکید شد

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons