نوشته ها

آیین رونمایی از پرتال اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان

ارسال شده توسط :

آیین رونمایی از پرتال اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ))

فردا با حضور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، از پرتال اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان رونمایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی این اداره کل، با توجه به حضور دکتر ضیایی پرور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در استان گلستان، ضمن رونمایی از پرتال اطلاع رسانی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان، نشست تخصصی نقش و کارکرد رسانه های اجتماعی در روابط عمومی، با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان و اصحاب رسانه نیز برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، این مراسم در اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان اجرا می شود و بازدید از خبرگزاری ایرنا و نشست با مدیران خبر گزاری ها و همچنین تجلیل از دست اندرکاران برگزاری نهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین از دیگر برنامه های سفر دکتر ضیایی پرور به استان گلستان است.

گفتنی است استان گلستان با وجود بیش از ۲۵۰۰ جاذبه طبیعی و تاریخی، قابلیت های بی شماری برای جذب گردشگر داراست که با اطلاع رسانی مطلوب و مناسب ضمن معرفی ظرفیت ها و توانمندی های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، گردشگران بیش از پیش به نگارستان ایران فراخوانده می شوند.

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons