نوشته ها

اجرایی نمودن طرح حقوق شهروندی در نمایندگی میراث فرهنگی درمیان

ارسال شده توسط :

اجرایی نمودن طرح حقوق شهروندی در نمایندگی میراث فرهنگی درمیان

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی))

جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در محل نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درمیان برای اجرایی نمودن طرح حقوق شهروندی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، مسئول میراث فرهنگی درمیان گفت: برای رسیدن به نقطه هدف و صیانت از حقوق شهروندی باید افکار و نظرها را به سمت عملیاتی شدن چالش ها و مشکلات سوق دهیم. تلاش در گسترش فرهنگ احترام و تکریم ارباب رجوع در امر امنیت و حقوق شهروندی و رسیدگی به حقوق کارمندان باید مورد توجه قرار گیرد.

صالحی افزود: نادیده شدن حقوق شهروندان و عدم تکریم مراجعین از سوی کارکنان ادارات ناشی از اعمال و مدیریت ناقص برخی از مسئولان است و با تاکید براینکه موضوعات بسیار کوچک و شاید بی اهمیت در بحث حقوق شهروندی در جامعه به چالش و ناهنجاری تبدیل می شود، همه افراد جامعه در صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی باید برای تمامی موضوعات اهمیت و ارزش قائل شوند

وی بیان داشت: از جمله اقدامات صورت گرفته برای طرح حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در این نمایندگی می توان به معرفی کارکنان، راهنمای اتاق ها، میز خدمت، صندوق پیشنهادات و انتقادات، نصب منشور اخلاقی، شعار های حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در تابلو اعلانات و وبلاگ نمایندگی اشاره کرد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons