نوشته ها

اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کاشان

ارسال شده توسط :

اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کاشان

((برگزاری اولین سمینار آموزشی جایگاه گردشگری در توسعه پایدار منطقه کاشان و گردشگری خلاق))

سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان از برگزاری اولین سمینار آموزشی جایگاه گردشگری در توسعه پایدار منطقه کاشان و گردشگری خلاق خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان، مهران سرمدیان با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این سمینار توسعه زیرساخت ها و معرفی ظرفیت های گردشگری منطقه کاشان،بررسی علمی راه های توسعه پایدار منطقه با استفاده از فرصت های گردشگری و ایجاد زیرساخت های جدید با گردشگری خلاق و نیز بررسی تجربیات دیگر کشورها در استفاده از ظرفیت های گردشگری در توسعه شهری و در نتیجه ایجاد موج جدید حرکت کشور به سمت توسعه صنعت گردشگری می باشد.
وی گفت: با توجه به قابلیت توریست پذیری شهرستان کاشان به عنوان یکی از شهرهای جاذب گردشگر در منطقه و فعالیت ده ها موسسه گردشگری و فعالین اقتصادی بویژه در حوزه گردشگری و توسعه روزافزون این صنعت در شهرستان کاشان، افزایش سطح دانش و تخصص مدیران و ارتقا علمی و آموزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
سرمدیان اظهار داشت: این سمینار در روز یکشنبه 30 شهریور از ساعت 30/8 تا 13 با همکاری پژوهشگاه شاخص پژوه و شهرداری کاشان در مرکز تعطیلات و سرگرمی گلاب(باغ پرندگان) قمصر برگزار می شود.
دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کاشان با تاکید براینکه این سمینار یک رویداد علمی – کاربردی در منطقه کاشان است که نقش خلاقیت و نوآوری در صنعت گردشگری در هزاره سوم را شرح می دهد ادامه داد: در این سمینار مدیران،مسئولین،دانشجویان،راهنمایان آثار تاریخی و علاقمندان به صنعت گردشگری از شرکت ها و سازمانهای مختلف، کارشناسان و گروه های فعال صنعت گردشگری در منطقه کاشان و مدیران تاسیسات گردشگری و خدماتی و سایر حوزه های مرتبط گرد هم می آیند تا در طی یک روز کارشناسی، ایده های خود را حوزه گردشگری مطرح نمایند.
سرمدیان افزود: سر کار خانم دکتر غازی استاد دانشگاه اصفهان و عضو هیئت علمی پژوهشگاه شاخص پژوه و دکتر ضرابی استاد دانشگاه اصفهان و عضو هیئت علمی پژوهشگاه شاخص پژوه از سخنرانان این سیمنارخواهند بود.
قابل ذکر است به شرکت کنندگان در این سمینار بصورت رایگان گواهینامه معتبر از اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان و پژوهشگاه شاخص پژوه اعطاء خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این سمینار به نشانی اینترنتی www.kashancht.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons