نوشته ها

اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قاینات روز بزرگداشت مقام جانباز را گرامی داشت

ارسال شده توسط :

اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قاینات روز بزرگداشت مقام جانباز را گرامی داشت

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی))

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانبار، عباسی رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قاینات به همراه حجت الاسلام و المسلمین عبداللهی امام جمعه شهر اسفدن و حجت الاسلام و خداشناس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با جانبازان و خانواده های این عزیزان در شهر اسفدن دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، عباسی رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان قاینات ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، جانبازان را علمداران واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست که با رشادت ها و جانفشانی ها در میادین حق علیه باطل، سند پایداری جمهوری اسلامی را امضاء نمودند و در تمامی لحظات آماده دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی از خانواده های این عزیزان که با استقامت و صبوری، در به ثمر نشستن پیروزی جمهوری اسلامی ایران در مقابل کفار نقش اساسی ایفا نمودند تقدیر و تشکر نمود.

حجت الاسلام خداشناس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان از کارمندان اداره میراث فرهنگی که در تمامی مناسبت های ارزشی حضور دارند تقدیر و تشکر نمود و حضور در مسیر انقلاب را امری مهم و حیاتی برشمرد.

در پایان به رسم یادبود هدایایی تقدیم خانواده های جانبازان گردید که از خسروی، جانباز سرافراز اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قاینات تجلیل شد و به رسم یادبود هدیه ای تقدیم وی گردید.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons