نوشته ها

ارائه خدمات به گردشگران و زائران ورودی به مشهد مقدس در ایستگاه ملک آباد

ارسال شده توسط :

ارائه خدمات به گردشگران و زائران ورودی به مشهد مقدس در ایستگاه ملک آباد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

زائران و گردشگرانی که از ورودی ملک آباد وارد مشهد مقدس می شوند در ایستگاه صلواتی استقبال از گردشگران و زائران ورودی به مشهد مقدس در فاصله ۴۰ کیلومتری پایتخت معنوی ایران که به همت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و مجتمع فرهنگی میقات الرضا (ع)، راه اندازی شده از خدمات مطلوب و شایسته برخوردار می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، این ایستگاه با هدف ارائه خدمات شایسته به گردشگران و زائران ورودی ایجاد و بعد از برگزاری جلسات مرتبط ساختمان متعلق یه این اداره کل در اختیار مجتمع فرهنگی میقات الرضا قرار گرفت و خدمات مطلوب فرهنگی و رفاهی به زائران گرانقدر امام هشتم (ع)، ارائه خواهد شد.

تهیه و توزیع چای، شربت و آب سرد، پخش آواهای و سرودهای مناسبتی و حذاب، توزیع جزوه های راهنمای زائر، توزیع برشور و کتابچه معرفی مشهد و … مهمترین خدماتی است که دراین ایستگاه انجام خواهد شد.

گفتنی است این ایستگاه هفته گذشته و همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت حجت بن الحسن (عج)، مورد بهره برداری قرار گرفت و به همین مناسبت و نیز با توجه به تقارن روزهای پایانی هفته گذشته با سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، خدمات مناسب و ارزشمندی به زائران در این مسیر ارائه شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons