نوشته ها

استقبال پرشور خانواده ها و مسئولین از جنگ شبانه میراث فرهنگی در شازند

ارسال شده توسط :

استقبال پرشور خانواده ها و مسئولین از جنگ شبانه میراث فرهنگی در شازند

 ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی))

این برنامه شاد فرهنگی شامگاه دیروز و با استقبال مردم و مسئولین در پارک سوم خرداد شازند به نمایش گذاشته شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی در این شب فرهنگی گفت : در سومین روز از هفته فرهنگی شازند برنامه های شاد و متنوع فرهنگی جنگ شبانه با حضور عزیزی نماینده محترم مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، عسگری فرماندار محترم شازند ، سایر مسئولین و جمع کثیری از خانواده ها برگزار شد.

سید محمد حسینی اظهار داشت : مسئولین و متولیان فرهنگی ما وقتی با این استقبال مواجه می شوند باید برای اجرای برنامه های فرهنگی اهتمام بیشتری داشته باشند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی افزود: مردم ما دارای ارزش های والای فرهنگی هستند و این یعنی اینکه مسئولین ما باید برای ارتقای این ارزش های فرهنگی از همه امکانات فرهنگی در این زمینه به استفاده کنند.

حسینی توضیح داد : هدف ما از برگزاری نمایشگاه و چنین برنامه های فرهنگی معرفی آئین ها و آداب و رسوم فرهنگی مردم شریف شازند است و برای جذب مسافران و گردشگران و کسانی که قصد بازدید از این شهر شازند را دارند ، نمایشگاه های صنایع دستی و معرفی جاذبه های گردشگری این شهرستان را برگزار نمودیم.

جنگ شبانه فرهنگی شازند با همت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی برگزار شد که برنامه های بسیار شادی از قبیل اجرای تئاتر، شعبده بازی، اجرای خوانندگان برتر استان ، بازی های بومی محلی و موسیقی های سنتی بود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons