نوشته ها

استقبال پرشور مردم فراهان از ویژه برنامه های شب فرهنگی

ارسال شده توسط :

استقبال پرشور مردم فراهان از ویژه برنامه های شب فرهنگی

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی))

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: اجرای برنامه های فرهنگی از جمله اجرای موسیقی وبازی های بومی محلی مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.

سید محمد حسینی اظهار داشت: هفته فرهنگی شهرستان فراهان از ۳تا ۹ خرداد ماه با همکاری فرماندار و مسئولان شهرستان فراهان برگزار می‌شود.

حسینی افزود: دوشنبه شب با برگزاری مراسم موسیقی آئینی و سنتی و بازی های بومی و محلی،مسابقات فرهنگی ، اجرای وِیزه برنامه های طنز در پارک کوثر شهرفرمهین شهرستان فراهان که با استقبال پرشور مردم از جمله کودکان ، نوجوانان ،وجوانان ومسئولین مواجه شدیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی اجرای برنامه‌های فرهنگی برای مردم و مسافران، جذب توریسم و سرمایه‌گذاران در عرصه گردشگری و معرفی جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی را از اهداف برگزاری این هفته فرهنگی عنوان کرد و ادامه داد: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، برگزاری نقالی، تجلیل از هنرمندان، بازدید رایگان از موزه‌ها، گلباران و عطر افشانی قبور شهداء، برگزاری مسابقات فرهنگی، تجلیل از فرهیختگان و نخبگان علمی و… بخشی از برنامه‌های این هفته به شمار می‌رود.

حسینی افزود: برگزاری تور گردشگری ، معرفی مناطق گردشگری و تاریخی این شهرستان و اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله موسیقی آئینی سنتی، بازی‌های بومی و محلی، توزیع اقلام تبلیغاتی و… از دیگر برنامه‌های فرهنگی شهرستان فراهان به شمار می‌رود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons