نوشته ها

اسلام به ۴۰ کشور از ۵ قاره در باغ تاریخی فین عرضه شد

ارسال شده توسط :

اسلام به ۴۰ کشور از ۵ قاره در باغ تاریخی فین عرضه شد

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان ))

دبیر شورای امر به معروف اداره میراث فرهنگی کاشان گفت: بالغ بر ۴۰ کشور از ۵ قاره جهان از  غرفه ی معرفی مبانی اسلام به گردشگران خارجی در مجموعه جهانی باغ تاریخی فین کاشان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان، علیرضا عبداله با اعلام مطلب فوق افزود: این غرفه در ایام محرم و صفر به مدت ۵۴ روز در باغ تاریخی فین دائر بود که در این مدت، اسلام به  بیش از ۱۰۰ گروه از گردشگر خارجی معرفی شد.

دبیر شورای امر به معروف اداره میراث فرهنگی کاشان فرصت مناسب حضور گردشگران خارجی در مجموعه جهانی باغ فین را مغتنم دانست و تصریح کرد: در این مدت ۱۴ مبلغ از موسسه ارتباطات فرهنگی بین الملل قم با توزیع بیش از ۲۰۰ کتاب و ۲۰۰۰ هزار بروشور به معرفی اسلام و شخصیت امام حسین(ع) به گردشگران خارجی پرداختند.

علیرضا عبدالله زاده ضمن تشکر از اداره اوقاف و امور خیریه ، مدیریت حوزه علمیه کاشان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  که در برپایی این غرفه کمک کردند اضافه کرد: با توجه به حضور و جایگاه حوزه های علمیه متعدد در سطح شهر کاشان این انتظار می رود برپایی این گونه برنامه ها با دغدغه بیشتر و برنامه ریزی بهتر انجام گردد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Youtube
Hide Buttons