نوشته ها

اعطای نشان “همای هنر” به دو هنرمند مشهدی از سوی معاون رئیس جمهور در مراسم تجلیل از هنرمندان صنایع دستی

ارسال شده توسط :

اعطای نشان “همای هنر” به دو هنرمند مشهدی از سوی معاون رئیس جمهور در مراسم تجلیل از هنرمندان صنایع دستی

  ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی))

دو هنرمند برجسته مشهدی در دومین همایش تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان صنایع دستی که با عنوان “همای هنر” و با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار شد، موفق به کسب این نشان ارزشمند از سوی معاون رئیس جمهور شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، استاد جلال شمسی نژاد در رشته گچ بری مقرنس و استاد علی اکبر قوچانی در رشته خوشنویسی موفق به کسب نشان همای هنر در این مراسم شدند که لوح تقدیر و این نشان ارزشمند از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به آنان اعطاء شد.

در این همایش که برای دومین سال پیاپی برگزار شد از ۱۲ هنرمند و پیشکسوت صنایع دستی با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور ور ئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور تجلیل شدند که در این میان نام دو هنرمند برجسته مشهدی نیز به چشم می خورد و استاد سید جلال شمسی نژاد و استاد علی اکبر قوچانی موفق به کسب این نشان با ارزش شدند.

گفتنی است در همایش تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان صنایع دستی با عنوان همای هنر ، علاوه بر مسعود سلطانی فر، بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی ، سعید شیرکوند معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری ، سید محمد بهشتی رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و جمعی از اهالی هنر صنایع دستی نیز حضور داشتند.

حسین زارع صفت مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و محمد حسن مطیع سرپرست معاونت صنایع دستی نیز از استان خراسان رضوی در این مراسم شرکت کرده بودند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons