نوشته ها

افتتاح باغ گردشگری دره بهشت در استان چهارمحال و بختیاری

ارسال شده توسط :

افتتاح باغ گردشگری دره بهشت در استان چهارمحال و بختیاری

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری))

به مناسبت هفته گردشگری باغ گردشگری دره بهشت در استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد. به گزارش دفتر امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از افتتاح نخستین باغ گردشگری دره بهشت در روستای ده چشمه شهرستان فارسان خبر داد و اظهار داشت: این مجموعه به مدیریت نبی الله محمدی و با حضور امام جمعه شهرستان مربوطه به بهره برداری رسید.

بهمن عسگری سوادجانی با بیان اینکه مساحت این باغ سه هکتار می باشد گفت: فاز اول این طرح با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال توسط بخش خصوصی به پایان رسید.

عسگری سوادجانی به اشتغالزایی مستقیم ۵ نفر در این مجموعه اشاره کرد و اظهار داشت: سرمایه گذاری در این طرح چهار میلیارد ریال برآورد شده است.

وی همچنین افزود: با توجه به محدودیت اراضی در پیرغار و ده چشمه و با توجه به انتقال مسافران و ازدحام گردشگر در کانون ها بهره برداری از این طرح ها می تواند در حفظ محیط زیست و ارائه خدمات با کبفبت بهتر به گردشگران کمک کند.

عسگری سوادجانی در پایان حمایت هایی که این اداره کل برای باغ گردشگری مذکور در نظر دارد را شامل تسهیلات بانکی از طریق تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی امید، معرفی به دستگاه های متولی برای اخذ انشعاباتی از قبیل آب، برق و … و همچنین چاپ اقلام تبلیغاتی در راستای معرفی واحدهایی که پروانه بهره برداری دارند برشمرد.  

 

 

مسلم اسدالهی

کارشناس روابط عمومی

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons