نوشته ها

افتتاح نهمین جشنواره موسیقی زاگرس نشینان در استان چهارمحال و بختیاری

ارسال شده توسط :

افتتاح نهمین جشنواره موسیقی زاگرس نشینان در استان چهارمحال و بختیاری

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری))

نهمین جشنواره موسیقی زاگرس نشینان در استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.

به گزارش دفتر امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از افتتاح نهمین جشنواره موسیقی زاگرس نشینان از روز گذشته در استان خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره از دیروز در محل پارک ملت شهرکرد مجاور بوستان بانوان افتتاح و به مدت چهار روز ادامه دارد.

بهمن عسگری سوادجانی با بیان اینکه در حاشیه این جشنواره نمایشگاه سوغات و صنایع دستی نیز پابرجا شده است افزود: گردشگران، مسافران و عموم مردم می توانند از ساعت ۱۷:۳۰ لغایت ۱۹:۳۰ برای بازدید از این جشنواره حضور یابند.

عسگری سوادجانی هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی قابلیت های فرهنگی و گردشگری مناطق زاگرس نشین دانست و گفت: این جشنواره رقابتی نیز در محل فرهنگسرای شهرستان بروجن از امروز افتتاح و آغاز به کار می کند.

وی در ادامه گفت: دستگاه های همکار در این جشنواره شامل استانداری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، شهرداری شهرکرد، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجن، انجمن موسیقی استان، کانون موسیقی بروجن، فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس راه استان می باشند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons