نوشته ها

افتتاح پروژه های میراث فرهنگی، صنایع دستی، سرمایه گذاری و گردشگری به مناسبت هفته دولت

ارسال شده توسط :

افتتاح پروژه های میراث فرهنگی، صنایع دستی، سرمایه گذاری و گردشگری به مناسبت هفته دولت

((میراث ‌فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی))

مدیر کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی گفت: هفته دولت در استان آذربایجان شرقی با اجرای برنامه های بسیاری در زمینه توسعه زیر ساختی، افزایش پروژه های سرمایه گذاری ،گردشگری و افتتاح پروژه های بیشتر در حوزه صنایع دستی گرامی داشته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی فرزین حق پرست اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت بیش از ۱۶پروژه مهم در استان آذربایجان شرقی اجرا می‌شود.

وی افتتاح و بهره برداری از ۱۱ پروژه با سرمایه گذاری دولتی در بخش زیر ساخت های گردشگری شامل ۳ افتتاح ۳ مجتمع خدمات بین راهی در استان، ۶ کمپ گردشگری و ۲ راه دسترسی، آب رسانی و برق رسانی به کمپ گردشگری را از جمله اقدامات برنامه ریزی شده در این هفته اعلام کرد.

حق پرست همچنین افزود: برگزاری بازارچه صنایع دستی، برگزاری نمایشگاه آثار لاکی، مراسم تجلیل از کارکنان و انتخاب کارکنان نمونه از دیگر اقدامات در ترویج صنایع دستی در استان است.

وی در پایان گفت: تکمیل مرمت و افتتاح خانه تاریخی نعمت زاده با تغییر کاربری به صورت هتل و نیز افتتاح مسجد تاریخی ۶۳ ستون بازار تبریز از پروژه های مورد پیگیری آذربایجان شرقی است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons