نوشته ها

افزوده شدن حدود ۱۲۰ جلد کتاب و مجله به کتابخانه تخصصی اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی

ارسال شده توسط :

افزوده شدن حدود ۱۲۰ جلد کتاب و مجله به کتابخانه تخصصی اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی ))

از ابتدای سال جاری ۹۷ جلد کتاب و ۲۱ جلد مجله به کتابخانه تخصصی اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی افزوده شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی، رباب مشتاقی مدیر کتابخانه اداره کل گفت: با خرید از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ۵۶ جلد کتاب بروز و جدید، به منابع مطالعاتی کتابخانه شادروان سعید سلطانی افزوده شد.

وی افزود: ۸ جلد کتاب تالیفی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی بیرجندی قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند نیز به این کتابخانه اهدا شده است.

مدیر کتابخانه تخصصی اداره کل میراث فرهنگی استان ادامه داد: ۳۲ جلد کتاب توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۲۱ جلد مجله تخصصی گردشگری نیز از ابتدای سال جاری به کتابخانه شادروان سعید سلطانی اهدا شده است.

مشتاقی بیان داشت: کتاب های خریداری شده از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، شامل موضوعات گوناگون، همچون تاریخ هنر، معماری، باغ های ایرانی، صنایع دستی، مردم شناسی، گردشگری و… بوده است که پس از ثبت و فهرست نویسی به منابع کتابخانه افزوده شده است.

وی خاطر نشان کرد: کتابخانه تخصصی اداره کل میراث فرهنگی با بیش از ۸۰۰۰ جلد کتاب و نشریه در زمینه هنر، معماری و مرمت، باستان ‌شناسی، موزه ‌داری، تاریخ و جغرافیا، صنایع ‌دستی و هنرهای ‌سنتی، گردشگری و …. در فضایی به مساحت بالغ بر ۳۳۰ متر مربع در مجموعه جهانی باغ و عمارت اکبریه همه روزه غیر از تعطیلات رسمی از ساعت ۸ لغایت ۱۴ پذیرای دانشجویان و پژوهشگران است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons