نوشته ها

افزوده شدن ۴۰۰ جلد کتاب تخصصی به کتابخانه اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان

ارسال شده توسط :

افزوده شدن ۴۰۰ جلد کتاب تخصصی به کتابخانه اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان

((میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری استان سمنان))

مسئول مرکز اسناد و کتابخانه اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری استان سمنان از افزوده شدن ۴۰۰ جلد کتاب تخصصی به مخزن کتابخانه این اداره کل خبر داد.

به گزارش روابط ‌عمومی اداره کل میراث‌‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری استان سمنان، « علیرضا گودرزی » اظهار داشت: این کتابها در زمینه‌های باستان ‌شناسی ، مردم ‌شناسی ،مرمت، معماری، گردشگری و هنر است.

وی با اشاره به اینکه بخشی از این کتاب‌ها با پیگیری مرکز اسناد و کتابخانه اداره کل از پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی به این مرکز انتقال یافته است، گفت: بر این اساس در حال حاضر بیش از چهار هزار جلد کتاب و فصلنامه تخصصی در آرشیو مرکز اسناد و کتابخانه این اداره کل موجود است .

گودرزی افزود: مرکز اسناد کتابخانه اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان یکی از واحدهای پژوهشی استان است که محل مراجعه بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان است.

مسئول مرکز اسناد و کتابخانه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: این مرکز برای سهولت و خدمات‌ رسانی بهتر به مراجعان به مکان تازه منتقل شده و با برخورداری از تجهیزات جدید، فضای مناسبی برای محققان و اصحاب علم و اندیشه است.

 

محمدتقی اعرابی

مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی، اجتماعی

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons