نوشته ها

امضاء تفاهم نامه فی ما بین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اداره کل زندانها در استان چهارمحال و بختیاری

ارسال شده توسط :

امضاء تفاهم نامه فی ما بین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اداره کل زندانها در استان چهارمحال و بختیاری

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری))

تفاهم نامه فی ما بین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اداره کل زندانها و اقدامات تاًمینی و تربیتی در استان چهارمحال و بختیاری امضاء شد.

به گزارش دفتر امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از امضاء تفاهم نامه فی ما بین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی در استان خبر داد و اظهار داشت: در راستای اهداف آموزشی، ترویجی و حمایتی صنایع دستی و بهره گیری از برخی ظرفیت های هنری در رشد و توسعه قابلیت های فنی و خود اشتغالی در میان مددجویان این تفاهم نامه منعقد گردید.

بهمن عسگری سوادجانی با بیان اینکه این جلسه به میزبانی این اداره کل و با حضور مدیران کل دو دستگاه، معاونین و کارشناسان مربوطه برگزار گردید افزود: هدف از این نشست را توسعه و ارتقاء سطح همکاری بین دو دستگاه، بسط و گسترش صنایع دستی، ارتقاء سطح مهارت های هنری و صنایع دستی مدد جویان، گسترش ایجاد زمینه های اشتغال مدد جویان، حمایت از مددجویان و پرداخت تسهیلات و مشارکت در نمایشگاه های صنایع دستی به مددجویان واجد شرایط دانست.

عسگری سوادجانی به ظرفیت های حوزه گردشگری و میراث فرهنگی استان نیز اشاره کرد و گفت: کسانیکه شرایط لازم را داشته باشند می توانند از ظرفیت ها و قابلیت های این دو بخش و حمایت های این اداره کل برخوردار شوند.

در ادامه همچنین عبدالرحمان توفیقیان مدیر کل زندانهای استان نیز ضمن تشکر و قدردانی از برگزاری این جلسه و حمایت ها و اقداماتی که طی سالیان گذشته از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بعمل آمده از آمادگی آن اداره کل در راستای پیشبرد زمینه های همکاری بین دو دستگاه استقبال نمودند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons