نوشته ها

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین میراث فرهنگی گلستان و شهرداری علی آباد کتول

ارسال شده توسط :

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین میراث فرهنگی گلستان و شهرداری علی آباد کتول

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان))

با تشکیل اولین کمیسیون گردشگری شهرستان علی آباد کتول، تفاهم نامه مشترک بین میراث فرهنگی گلستان و شهرداری علی آباد کتول به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، مدیر کل این دستگاه اجرایی در این نشست گفت: در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری به سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی مزین است و در راستای فرمایش ایشان و توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رویکرد دولت تدبیر و امید و به منظور دستیابی هرچه سریعتر به اشتغال و توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بهبود زیرساخت های گردشگری شهرستان ها در نظر است تفاهم نامه هایی در این راستا به امضاء برسد.

ابراهیم کریمی در ادامه با اشاره به اهمیت همکاری و همیاری مشترک بین ارگانهای مرتبط و میراث فرهنگی استان گفت: همکاری های مشترک ضمن توسعه صنعت گردشگری ، زمینه های توسعه و رونق اقتصاد منطقه را فراهم خواهد کرد.

فرماندار علی آباد کتول نیز در این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای هر دو دستگاه اجرایی گفت: امیدواریم این تفاهم نامه باعث رونق بیشتر شهرستان شده و در راستای خدمت به مردم شریف شهرستان علی آباد کتول گام های موثری برداشته شود.

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons