نوشته ها

انتخاب مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی به عنوان رئیس دبیرخانه دائمی سوغات زیارتی

ارسال شده توسط :

انتخاب مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی به عنوان رئیس دبیرخانه دائمی سوغات زیارتی

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی ))

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در حکمی از سوی معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به عنوان رئیس دبیرخانه دائمی سوغات زیارتی معرفی و انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، در حکم بهمن نامور مطلق خطاب به حسین زارع صفت آمده است : نظر به اهمیت اجرایی شدن طرح سوغات زیارتی در استان خراسان رضوی با هدف توسعه فروش داخلی و خارجی بدینوسیله جنابعالی به عنوان رئیس دبیرخانه دائمی سوغات زیارتی انتخاب می گردید.

گفتنی است، استان خراسان رضوی به عنوان مهمترین استان در حوزه سفر و گردشگری مذهبی در کشور سالانه پذیرایی میلیون ها زائر و گردشگر داخلی و خارجی است و سوغات زیارتی در این استان دارای گردش مالی بسیار زیادی است.

یکی از نگرانی هایی که در این حوزه وجود دارد عرضه و فروش کالاهای بی کیفیت چینی به عنوان سوغات زیارت است که با تشکیل دبیرخانه دائمی سوغات زیارت در استان خراسان رضوی و انتخاب مدیر کل میراث فرهنگی استان به عنوان رئیس دبیرخانه این امیدواری وجود دارد تا شاهد کاهش عرضه کالاهای بی کیفیت چینی در بازار سوغات در دومین کلان شهر مذهبی جهان باشیم.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons