نوشته ها

اولین گواهینامه حرفه ای گردشگری سلامت ، برای استان گلستان صادر شد

ارسال شده توسط :

اولین گواهینامه حرفه ای گردشگری سلامت ، برای استان گلستان صادر شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان))

مدیر کل میراث فرهنگی گلستان خبرداد: شرکت خدمات مسافرتی گرگان تور ، پس از طی مراحل لازم موفق به دریافت گواهینامه حرفه ای گردشگری سلامت شد. به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی این اداره کل، مهندس ابراهیم کریمی با اعلام این خبر افزود: مستعد بودن شرایط آب و هوایی استان گلستان برای مداوای برخی از بیماری ها می تواند مقصد سرمایه گذاران بسیاری در این بخش باشد و گلستان به دلیل شرایط جغرافیایی و جوی مساعد، همسایگی با کشورهای آسیای میانه و وجود نیروهای باهوش مقصد خوبی برای توسعه گردشگری سلامت است.

کریمی درادامه تصریح کرد: در این راستا پس از بررسی درخواست و تکمیل پرونده ۴ شرکت متقاضی دریافت گواهینامه حرفه ای گردشگری سلامت، شرکت خدمات مسافرتی گرگان تور به مدیر عاملی عباس بسطامی ، پس از طی مراحل لازم موفق به دریافت گواهینامه حرفه ای گردشگری سلامت شد.

وی درادامه اذعان داشت: دارندگان این گواهینامه مجاز هستند نسبت به ارائه هرگونه خدمات گردشگری اعم از اخذ روادید، برنامه ریزی سفر، برگزاری تورهای سلامت وهماهنگی با مراکز درمانی برای گردشگرانی که با هدف دریافت خدمات سلامت و درمانی سفر می کنند اقدام نمایند و دفاتری که گواهینامه حرفه ای موضوع این شیوه نامه را اخذ کرده اند به مراکز درمانی وسلامت جهت ارائه خدمات سفر معرفی خواهند شد.

کریمی همچنین افزود: دارندگان این گواهینامه می توانند به اطلاع رسانی، بازاریابی وتبلیغات در داخل وخارج از کشور درچهارچوب قوانین و مقررات سازمان نظام پزشکی برای جذب گردشگران سلامت اقدام کنند و همچنین موظف به معرفی نماینده مستقر ورسمی درکشور بازار هدف هستند.

وی اظهار امیدواری کرد: با ساماندهی گردشگری سلامت ، گام های موثری در راستای توسعه ورونق صنعت گردشگری استان گلستان برداشته شده و بر رونق اقتصادی منطقه تلاش شود

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons