نوشته ها

ایجاد بسترهای توسعه گردشگری ورزشی گامی در جهت تعالی فرهنگی گیلان

ارسال شده توسط :

ایجاد بسترهای توسعه گردشگری ورزشی گامی در جهت تعالی فرهنگی گیلان

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ))

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ، ایجاد بسترهای توسعه محور در توسعه گردشگری گیلان را امری ضروری خواند و بر مشارکت جمعی برای تحقق این امر تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، رضا علیزاده در نشست با استاندار و مربیان و بازیکنان دو تیم ملوان و سپید رود با اشاره به جایگاه ورزش در سلامت روانی جوانان و تعالی اجتماعی اظهار داشت: خوشبختانه مقوله ورزش در گیلان روند رو به رشد را دنبال نموده تا آنجاییکه ورزشکاران نام آوری را به جامعه ورزشی گیلان و جهان تقدیم کرده است.

وی به نقش ورزشکاران در توسعه فرهنگی اشاره نمود و گفت: ورزش دوستان با الگو پذیری از اسطوره های ورزشی اقدام به خود سازی می نمایند، لذا می توان ادعا کرد که ورزش کاران می توانند سفیران خوبی برای اشاعه ارزشهای فرهنگی و نیز معرفی پتانسیلهای مختلف استان باشند.

علیزاده خاطرنشان کرد: با تکیه بر محبوبیت دو تیم ملوان و سپید رود و تقویت آنها می توان گردشگری ورزشی را اشاعه بخشید.

این مسئول وجود جاذبه های طبیعی چون کوهستان، دریا و جنگل را فرصت مناسبی برای گسترش گردشگری ورزشی خواند و گفت: ایجاد بسترهای لازم برای حمایت از سرمایه گذار در حوزه گردشگری ورزشی مورد توجه خدمتگزاران دولت تدبیر و امید است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در پایان ورزشکاران گیلان را به عنوان نمایندگان حوزه فرهنگ این استان برشمرد و برایشان موفقیتهای روزافزون را از خداوند طلب نمود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons