نوشته ها

بازدید از طرح های سرمایه گذاری و گردشگری شهرستان کردکوی

ارسال شده توسط :

بازدید از طرح های سرمایه گذاری و گردشگری شهرستان کردکوی

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان))

در راستای توسعه و رونق صنعت گردشگری، از پروژه ها و طرح های سرمایه گذاری و گردشگری شهرستان کردکوی بازدید به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، مدیر کل این دستگاه اجرایی با حضور در شهرستان کردکوی به همراه فرماندار شهرستان از روند اجرایی شدن پروژه ها و طرح های سرمایه گذاری گردشگری کردکوی بازدید کرد.

گفتنی است در این بازدید مسئولین امر از پروژه های سرمایه گذاری در حال ساخت، آب بندان کردکوی و هتل آپارتمان درحال ساخت در منطقه نمونه گردشگری دراز نو و همچنین برج تاریخی راد کان و امام زاده هزار منزل در ارتفاعات دراز نو بازدید نموده و در جریان روند اجرایی شدن و ساماندهی این پروژه ها قرار گرفتند.

مدیر کل میراث فرهنگی گلستان در این راستا گفت: تعداد تاسیسات گردشگری فعال در شهرستان کردکوی ۵ واحد است که با اجرایی شدن این ۴طرح سرمایه گذاری درحال ساخت، تعداد تاسیسات گردشگری این شهرستان به ۹ واحد خواهد رسید.

ابراهیم کریمی در ادامه به میزان سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی این پروژه های درحال ساخت اشاره داشت و افزود: تسهیلاتی حدود ۱۱۰ میلیارد ریال نیز برای این پروژه ها در نظر گرفته شده و با اجرای این پروژه های سرمایه گذاری گردشگری تعداد ۷۹ نفر اشتغالزایی خواهد شد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با حمایت های لازم از پروژه های سرمایه گذاری گردشگری در سطح استان، ضمن ایجاد رغبت برای سرمایه گذاران، زمینه های ارائه خدمات مطلوب به گردشگران فراهم آمده و گام های ارزنده ای جهت توسعه گردشگری استان برداشته شود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons