نوشته ها

بازدید بیش از دوهزار و ۳۰۰ نفر از جشنواره موسیقی زاگرس نشینان در استان چهارمحال و بختیاری

ارسال شده توسط :

بازدید بیش از دوهزار و ۳۰۰ نفر از جشنواره موسیقی زاگرس نشینان در استان چهارمحال و بختیاری

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری))

دو هزارو ۳۵۰ نفر طی دو روز اخیر از جشنواره موسیقی زاگرس نشینان در استان چهارمحال و بختیاری بازدید کردند.

به گزارش دفتر امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری:

مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از بازدید دو هزار و ۳۵۰ نفری گردشگران، مسافران و عموم مردم استان از جشنواره موسیقی زاگرس نشینان طی دو روز اخیر در شهرستان های شهرکرد و بروجن خبر داد و اظهار داشت: تا کنون استقبال بسیار چشم گیری از این جشنواره توسط بازدیدکنندگان به عمل آمده است.

بهمن عسگری سوادجانی با تاکید بر نقش رویدادها در توسعه گردشگری افزود: در حاشیه این جشنواره نمایشگاه سوغات و صنایع دستی نیز پابرجا می باشد و بازدید کنندگان این جشنواره از نمایشگاه نیز دیدن کردند.

عسگری سوادجانی هدف از برگزاری این جشنواره که در راستای برنامه های ستاد هماهنگی خدمات سفر استان برگزار می شود معرفی قابلیت های فرهنگی و گردشگری مناطق زاگرس نشین، آشنایی با آیین، آداب و رسوم، سوغات، صنایع دستی استان و افزایش ماندگاری گردشگر دانست و گفت: جشنواره موسیقی زاگرس نشینان با ایجاد روحیه نشاط و شادابی در فضای سبز پارک ملت شهرستان شهرکرد از ۱۶ شهریور ماه به مدت چهار روز و فرهنگسرای شهرستان بروجن از ۱۷شهریور به مدت سه روز برگزار گردید.

وی ساعات بازدید از این جشنواره را از ۳۰/۱۷ لغایت ۳۰/۱۹ عصر دانست و گفت: پیش بینی می شود تا پایان این جشنواره نزدیک به هفت هزار نفر بازدید کننده داشته باشیم.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons