نوشته ها

بازدید دو گروه گردشگر اروپایی از شهرستان بجستان

ارسال شده توسط :

بازدید دو گروه گردشگر اروپایی از شهرستان بجستان

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بجستان))

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بجستان از بازدید دو گروه گردشگر اروپایی از این شهرستان در هفته گذشته خبر داد و گفت: این دو گروه به فاصله چند روز در هفته گذشته از اماکن تاریخی و طبیعی و نیز اماکن فرهنگی و جاذبه های گردشگری این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، مهدی ذوالفقاری با اعلام این خبر افزود: با توجه به استقبال گسترده گردشگران خارجی از سفر به ایران و افزایش تورهای ورودی ، شهرستان بجستان نیز شاهد افزایش گردشگران اروپایی در ماه های گذشته است.

ذوالفقاری گفت: در همین ارتباط دو گروه گردشگر اروپایی از این شهرستان بازدید کردند که این گردشگران از کشورهای سوییس ، فرانسه و آلمان بودند و در قالب گروه موتور سواری و نیز به صورت تور گروهی از بجستان بازدید کردند.

وی گفت: این گردشگران ضمن اقامت شبانه در شهرستان از آثار و جاذبه های تاریخی سطح شهر و همچنین آثار مسیر همچون کاروانسرای یونسی بازدید نمودند.

ذوالفقاری گفت: ورود گردشگران اروپایی به بجستان از رشد چشمگیری برخوردار بوده است و با توجه به اینکه بجستان به عنوان دروازه ورودی خراسان رضوی مسیر عبور گردشگران و مسافران استانهای مرکزی و جنوبی کشور به مشهد مقدس و نیز عبور تورهای گردشگری به مقصد آسیای میانه می باشد می بایست از این فرصت در جهت جذب هرچه بیشتر گردشگران بهره برد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons