نوشته ها

بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی کشور از غرفه گیلان در قشم

ارسال شده توسط :

بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی کشور از غرفه گیلان در قشم

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ))

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از غرفه گیلان در نمایشگاه گردشگری ،هتل داری و صنایع وابسته قشم بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان؛ معاون گردشگری و مسئول امور فرهنگی و ارتباطات این اداره کل به همراه چندتن از فعالان عرصه گردشگری و صنایع دستی در نمایشگاه گردشگری ،هتل داری و صنایع وابسته قشم حضور یافتند.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از غرفه اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان در نمایشگاه گردشگری ،هتل داری و صنایع وابسته قشم بازدید نمود.

سلطانی فر با ابراز خرسندی از درخشش بی نظیر گیلان در نمایشگاه مذکور، اظهار داشت: این استان دارای مجموعه ای از عناصر ممتاز برای جذب گردشگر است.

وی با بیان اینکه صنایع دستی گیلان در کل کشور دارای ارزش و شهرت است، بر لزوم کاربردی نمودن تولیدات این صنعت تاکید نمود.

این مسئول تولید صنایع دستی را موجب اشتغالزایی و کسب درآمد برای خانوارهای گیلانی دانست و افزود: باید تلاش شود تا صنایع دستی گیلان از مرزهای کشور خارج گردد.

در ادامه حجت الاسلام زم معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور نیز از غرفه استان گیلان بازدید نمود و کیفیت خدمات و صنایع دستی ارائه شده را ممتاز خواند.

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons