نوشته ها

بازدید فرماندار قاینات از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان

ارسال شده توسط :

بازدید فرماندار قاینات از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان

 ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی))

همه ساله ۱۰June ، ۲۰خرداد ماه برابر با روز جهانی صنایع دستی می باشد. به همین مناسبت کهن ترابی فرماندار شهرستان قاینات به همراه خانم صدیقی مشاور و مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری در جمع پرسنل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قاینات حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، فرماندار شهرستان قاینات ضمن تبریک این روز، در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی، به بیان نکاتی پیرامون ایجاد روحیه تعامل و همکاری بین همکاران، ارائه راهکارهای مناسب در جهت خدمت رسانی به مردم و ارباب رجوع، نگاه ویژه دولت به مقوله صنایع دستی و اشتغال پایدار، جایگاه و وضعیت صنایع دستی شهرستان و… پرداخت.

کهن ترابی افزود: شهرستان قاینات با توجه به پتانسیل های تاریخ و گردشگری از جمله نقاط مستعد کشور برای جذب توریسم و سرمایه گذار های داخلی در کشور به شمار می آید.

عباسی رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان قاینات ضمن تشکر از حضور ایشان، گزارشی از کارهای انجام شده اداره طی یک ساله گذشته و هم چنین برخی از مشکلات اداره را به صورت مختصر ارائه کردند.

لازم بذکر است: دکتر کهن ترابی از کلاس آموزش پارچه بافی سنتی که در مرکز آموزش صنایع دستی اداره دایر است بازدید کرد.

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons