نوشته ها

بازدید معاون استاندار از مراکز اسکان مهمانان نوروزی در سطح شهر سنندج

ارسال شده توسط :

بازدید معاون استاندار از مراکز اسکان مهمانان نوروزی در سطح شهر سنندج

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ، شهردار سنندج))

دکتر فیروزی معاون استاندار به همراه مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ، شهردار سنندج، مدیر کل آموزش و پرورش استان، مدیر جمعیت هلال احمر استان ، معاون گردشگری ، معاون صنایع دستی عصر دیروز از مراکز اسکان مدارس، کمپ های اقامتی ، چادر های هلال احمر ، پلیس راه سنندج – همدان، عمارت تاریخی خسرو آباد و کیوسک های اطلاع رسانی بازدید نمودند.

ایشان از نزدیک با روند ارایه خدمات و امکانات ستاد اجرای خدمات سفر و نحوه اسکان و پذیرایی از مهمانان نوروزی بازدید نمودند. و از زحمات اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر در طول این مدت تعطیلات قدردانی نمودند. همچنین با حضور معاون استاندار و جمعی از مسئولان استان کردستان نمایشگاه صنایع دستی در تفرجگاه آبیدر سنندج افتتاح شد.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره‌ کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان شامگاه در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت:، این نمایشگاه در قالب ۳۰ غرفه و در راستای معرفی صنایع دستی استان کردستان به مسافران و مهمانان نوروزی استان برپا شده است. فرهاد حامدی، ایجاد زمینه ‌ای عادلانه برای فروش صنایع دستی و محصولات صنعتگران استان و نیز ارتباط مستقیم صنعتگران با مخاطبان خود از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه‌ های صنایع دستی و هنرهای سنتی در کردستان است. وی اضافه کرد: در مجموع حدود ۱۰۰ غرفه فروش و نمایش صنایع دستی توسط معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی استان در سطح شهرستانها برپا شده است. حامدی خاطرنشان کرد: با مشارکت بخش خصوصی هم حدود ۱۶۰ غرفه در شهرستان‌ های بانه، مریوان و بیجار نیز برپا شده است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons