نوشته ها

بازدید های مشترک میراث فرهنگی کردستان برای نظارت بر اماکن بین راهی ، رستوانها و مهمان پذیر ها در ایام نوروز ۹۴

ارسال شده توسط :

بازدید های مشترک میراث فرهنگی کردستان برای نظارت بر اماکن بین راهی ، رستوانها و مهمان پذیر ها در ایام نوروز ۹۴

 ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان))

کارشناس نظارت و بازرسی معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان گفت: در راستای نظارت بر رستورانها و اماکن بین راهی، با همکاری اداره کل حمل و نقل و پایانه ، دانشگاه علوم پزشکی ، اداره اماکن و مرکز بهداشت و دامپزشکی کردستان بازدیدهایی از این مراکز به عمل آمده است.

علی ابراهیمی افزود: این بازدید ها در قالب نظارت بر نرخ های غذا خوری ها ، ساماندهی نمازخانه ها رسیدگی به نحوه پخت غذا و کنترل گوشت و طبخ آن ، نظارت بر سرویس های بهداشتی و نظافت انها در ایام نوروز می باشد

وی خاطر نشان کرد : این بازدیدها در تمامی شهرستانهای استان و محورهای مواصلاتی در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم به ساماندهی نماز خانه های بین راهی انجام شده و در ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت..

وی در ادامه بیان داشت تامین جایگاه سوخت مسافران و راه اندازی نمازخانه ها از مهمترین مواردی است که ستاد اجرایی خدمات سفر و حوزه نظارت و بازرسی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

وی ، بر سامان دهی سرویس های بهداشتی در اماکن بین راهی اشاره کردو گفت: در این میان نظارت وِیژه از این ها صورت می گیرد و باید کلیه زیر ساختهای لازم و بهداشتی در سرویس های بهداشتی در مجتمع ها، اماکن و جایگاه های سوخت برای مسافران فراهم باشد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons