نوشته ها

بانک اطلاعاتی هنرمندان شاخص صنایع دستی خراسان رضوی تشکیل می شود

ارسال شده توسط :

بانک اطلاعاتی هنرمندان شاخص صنایع دستی خراسان رضوی تشکیل می شود

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی))

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، از ایجاد بانک اطلاعاتی هنرمندان شاخص خبر داد و گفت: معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در نظر دارد بانک اطلاعاتی هنرمندان شاخص صنایع دستی را تشکیل دهد که به همین منظور فراخوان شناسایی هنرمندان شاخص صنایع دستی استان نیز اعلام می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، محمد حسین مطیع با بیان اینکه منظور از هنرمندان شاخص صنایع دستی هنرمندانی هستند که دارای درجه ۱و۲ هنری و یا دارندگان مهر اصالت و نشان ملی می باشند افزود: این بانک اطلاعاتی با هدف تسهیل در شناسایی و معرفی هنرمندان شاخص جهت تبلیغ و بازاریابی، شرکت در نمایشگاه های تخصصی و گالری های هنری داخلی و خارجی، سایت های ملی و بین المللی و انجام فعالیت های ترویجی و ایجاد فرصت های آموزشی لازم ایجاد می شود.

وی یادآور شد: افراد واجد الشرایط حداکثر تا تاریخ ۲۵ مهرماه ۹۴ می توانند با همراه داشتن مدارک لازم به معاونت صنایع دستی اداره کل، گروه توسعه و ترویج مراجعه نمایند.

مطیع افزود: روزمه هنرمند به همراه عکس پرسنلی، عکس باکیفیت از آثار شاخص (حداقل ۵ مورد) و مشخصات آثار ارسالی مدارکی است که افراد واجد الشرایط باید برای ثبت نام در این بانک اطلاعاتی ارائه دهند

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons