نوشته ها

با انتخاب عکس های برتر جشنواره فیلم و عکس سفرهای نوروزی در خراسان رضوی به پایان رسید

ارسال شده توسط :

با انتخاب عکس های برتر جشنواره فیلم و عکس سفرهای نوروزی در خراسان رضوی به پایان رسید

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

رئیس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: جشنواره فیلم و عکس سفرهای نوروزی در استان خراسان رضوی با انتخاب سه عکس برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی این اداره کل، محمد رضا پهلوان با اعلام این خبر افزود: فراخوان نخستین جشنواره فیلم و عکس مردمی با موضوع سفرهای نوروزی از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام که در همین ارتباط ۵۵۳ عکس از عکاسان شهرهای مختلف استان خراسان رضوی به این جشنواره ارسال شد.

وی گفت: در فراخوان نخستین جشنواره فیلم و عکس مردمی با موضوع سفرهای نوروزی، از عموم مردم ایران دعوت شده بود تا عکس و فیلم های کوتاه خود با موضوع سفر، گردشگری، طبیعت گردی، جاذبه های طبیعی، فرهنگی، تاریخی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و آداب و سنن ویژه نوروز برای شرکت در این جشنواره را در معرض داوری قرار دهند.

به گفته وی، در همین ارتباط ۵۵۳ عکس در استان خراسان رضوی به این جشنواره ارسال شد که در نهایت عکس های ار سالی مهدی ذوالفقاری از بجستان، حبیب عزیزی از کلات و مهدی ریحانی از سرخس به عنوان عکس های برتر انتخاب و جوایزی به این سه عکاس برگزیده اهداء خواهد شد.

پهلوان خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری نخستین جشنواره فیلم و عکس مردمی با موضوع سفرهای نوروزی، معرفی جاذبه های گردشگری و میراثی ایران به مردم سراسر کشور و افکار عمومی دنیا، گردآوری بانک اطلاعاتی جامع از زیبایی ها و جاذبه های ایران، تشویق و ترغیب مردم به تصویر برداری و معرفی جاذبه های شهرهای محل اقامت خود به مسافران است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons