نوشته ها

برپایی کارگاه آموزشی آشنایی با معیارهای اسلامی ازدواج و انتخاب آگاهانه همسر ویژه کارکنان مجرد میراث فرهنگی استان گلستان

ارسال شده توسط :

برپایی کارگاه آموزشی آشنایی با معیارهای اسلامی ازدواج و انتخاب آگاهانه همسر ویژه کارکنان مجرد میراث فرهنگی استان گلستان

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ))

به مناسبت سالروز پیوند ملکوتی امام علی (ع) و حضرت زهرا علیه السلام و هفته ازدواج کارگاه آموزشی آشنایی با معیارهای اسلامی ازدواج و انتخاب آگاهانه همسر ویژه کارکنان مجرد میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی احمد گلچین رییس روابط عمومی در این خصوص گفت : این کارگاه آموزشی در راستای آشنایی با معیارهای اسلامی ازدواج و انتخاب آگاهانه همسر ویژه کارکنان مجرد این اداره کل برگزار گردیده است.

وی افزود : با توجه به شیوه‌ های زندگی نوین و پیچیده ‌تر شدن شرایط زندگی، مشاوره می تواند نقش بی بدیلی در آگاه سازی فراهم نماید تا با راهنمایی درست بر اساس مشکلات و مباحث بتوان  گامی مثبت در پیشگیری از اختلالات و ناهنجاری های پس از ازدواج جوانان برداشت.

رییس روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی در پایان گفت : در این کارگاه که با حضور ۳۹ نفر از کارکنان مجرد این دستگاه و خانم عاطفه باقری کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره  به عنوان مدرس برگزار شد مباحثی چون شناخت معیارها، اصول مناسب انتخاب همسر، بیشترین اشتباهات در انتخاب همسر و راه های مرتکب نشدن آن، مهارت ها و چالش های زندگی مشترک، خطاها و اشتباهات دوران آشنایی و .. مطرح شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons