نوشته ها

برگزاری اولین نشست بانوان سرمایه گذار حامی توسعه صنعت گردشگری در استان یزد

ارسال شده توسط :

برگزاری اولین نشست بانوان سرمایه گذار حامی توسعه صنعت گردشگری در استان یزد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد))

اولین نشست انجمن بانوان حامی توسعه صنعت گردشگری با حضور نمایندگانی از انجمن، معاون سرمایه گذاری و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد و جمعی از بانوان فعال در حوزه گردشگری این استان در سالن کنفرانس اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی، امورفرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد محمدرضا نصیری هدف از این نشست را شناسایی ظرفیت سرمایه گذاری بانوان استان یزد دانست و افزود: امید است با برگزاری این جلسه بانوان فعال و شاخص در عرصه های سرمایه گذاری، گردشگری و صنایع دستی ضمن معرفی توانمندی ها و اقدامات صورت پذیرفته، با نحوه کار دیگر بانوان این حوزه نیز آشنا گردند.

معاون سرمایه گذاری این اداره کل در این جلسه خاطرنشان ساخت: بخش دولتی از سازمان های مردم نهاد و بخش های خصوصی فعال در حوزه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حمایت می کند و آماده هر گونه پیشنهاد موثر و مناسب در این زمینه می باشد.

گفتنی است: در این نشست اعضای انجمن به بحث و تبادل نظر در خصوص پیشبرد هرچه بهتر اهداف انجمن در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پرداختند، سپس حاضرین نیز ضمن بیان اقدامات اجرایی خود، دیدگاه ها و نظرات خود را بیان نمودند.

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons