نوشته ها

برگزاری تور رالی کویر نوردی بین المللی در استان سمنان نشانگر امنیت ایران است

ارسال شده توسط :

برگزاری تور رالی کویر نوردی بین المللی در استان سمنان نشانگر امنیت ایران است

(( میراث‌ فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری استان سمنان ))

استاندار سمنان گفت: برگزاری مرحله بین المللی تور رالی کویر نوردی در استان سمنان به دنیا ثابت می‌کند که ایران مظهر وحدت و سرزمین امنیت است .

به گزارش روابط ‌عمومی اداره کل میراث‌ فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری استان سمنان، «محمد خباز» در حاشیه برگزاری مرحله استانی تور کویر نوردی سمنان اظهار داشت: اسلام دین صلح و دوستی است و برگزاری این تور ، نقطه مقابل ایران هراسی و اسلام هراسی است.

وی برگزاری تور رالی کویر مرحله استانی را در افزایش روحیه نشاط و امید در مردم استان موثر دانست و گفت: مرحله ملی آن همزمان با دهه مبارک فجر و مرحله بین المللی آن با عنوان صلح و دوستی در اردیبهشت سال آینده برگزار می شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان نیز گفت : مرحله اول این تور با هدف ایجاد نشاط و امید در استان برگزار شد و مرحله دوم آن که در سطح ملی است از استان سمنان آغاز و به سمت خلیج فارس و قشم و کیش ادامه می یابد.

«منوچهر صادقی» با بیان این که این تور با این شیوه برای اولین بار است که در سطح کشور برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مرحله سوم تور کویر نوردی با شرکت بیش از ۲۰۰ خودرو از کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس برگزار می شود.

وی گفت: تلاش ما این است در شرایط پساتحرم فعالیت فرهنگی و اجتماعی بیشتری را با محوریت جمهوری اسلامی انجام دهیم.

مرحله استانی تور رالی کویر نوردی با عنوان کاروان نشاط و امید دیروز (جمعه) با حضور استاندار سمنان و جمعی از مسئولان و علاقه مندان از مقابل مقبره شهدای گمنام شهر سمنان آغاز شد. مرحله استانی این تور با شرکت ۶۶ خودرو با خانواده و با طی مسیر ۲۰۰ کیلومتری شهرهای سمنان – سرخه – لاسجرد – شهمیرزاد و مهدیشهر برگزار شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons