نوشته ها

برگزاری تور کوهنوردی و بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستان گرگان

ارسال شده توسط :

برگزاری تور کوهنوردی و بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستان گرگان

 میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان گفت: با همکاری این اداره و کمیته گردشگری ورزشی، تور کوهنوردی و بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستان گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، یاسر قندهاری در این راستا افزود: تور گردشگری و کوهنوردی بازدید از جاذبه ها به منظور آشنا سازی کوهنوردان و گردشگران کشور با جاذبه های گردشگری شهر گرگان به مدت سه شبانه روز برگزار گردید.

وی خاطر نشان کرد: این تور گردشگری در غالب ۸۰ نفر و از استان های شیراز، خراسان شمالی، تهران و گردشگران و کوهنوردان شهر گرگان اجرا گردید.

قندهاری در ادامه اذعان داشت: مسیر حرکت این تور گردشگری از ارتفاعات جهان نما آغاز شد و روز دوم به منطقه نمونه گردشگری زیارت و پایان این سفر نیز منطقه زیبای ناهار خوران بود.

وی در پایان اظهار داشت: یکی از مهمترین راه های شناساندن جاذبه های گردشگری شهر گرگان و استان گلستان برگزاری چنین تورهای گردشگری که در غالب تورهای تفریحی، زیارتی، کوهنوردی، سنگ نوردی و ….. است که می تواند گردشگران و مسافران بیشماری را به استان سرسبز گلستان فراخوانده و در آمار ورود مسافران و گردشگران و تبدیل استان به مقصد گردشگری تاثیر به سزایی داشته باشد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons