نوشته ها

برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ماه مبارک رمضان شهرستان شهرکرد

ارسال شده توسط :

برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ماه مبارک رمضان شهرستان شهرکرد

((جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ماه مبارک رمضان شهرستان شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد))

به گزارش دفتر امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری:

فرماندار شهرستان شهرکرد از برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر به مناسبت ماه مبارک رمضان در سالن اجتماعات این فرمانداری خبر داد و اظهار داشت : فضا سازی مناسب در ورودی شهرها به مناسبت ماه مبارک رمضان توسط شهرداری ها با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شامل نصب بنر، پخش اذان در پارکها و فضاهای سبز، جلوگیری از اسکان و پخت غذا در فضاهای باز و …از اقدامات اولیه به این مناسبت به شمار می رود.

حمید ملکپور گفت : کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان آمادگی لازم برای ارائه خدمات به گردشگران و مسافران در ایام تعطیل آخر ماه مبارک رمضان را داشته باشند.

ملکپور تهیه و توزیع نقشه شهرستان شهرکرد با اطلاعات لازم از قبیل رستوران ها، پارک ها و فضای سبز، اماکن تاریخی و فرهنگی، فروشگاههای زنجیره ای و کلیه صنوف را از مهمترین اقدامات لازم توسط شهرداری ها با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دانست.

در ادامه حیدر صادقی معاون گردشگری و سرمایه گزاری این اداره کل در خصوص ارئه خدمات مطلوب به گردشگران و مسافران با همکاری کلیه دستگاههای اجرایی به گردشگران و مسافران در ماه مبارک رمضان در سطح استان خبر داد و اظهار داشت: تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی به متقاضیان طرح های طبیعت گردی، آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی دارای شرایط پرداخت می گردد.

در پایان صادقی گفت: این اداره کل آمادگی خود را برای مشارکت های لازم با بخش خصوصی جهت اجرای این برنامه ها اعلام می دارد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons