نوشته ها

برگزاری جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان سرایان

ارسال شده توسط :

برگزاری جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان سرایان

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی))

به منظور برنامه ریزی و دریافت برنامه های اعضای ستاد و همچنین ایجاد هماهنگی در خدمات ارائه شده به مسافرین در تابستان جلسه ستاد اجرائی خدمات سفر سرایان با حضور معاون گردشگری، سرمایه گذاری و طرح های اداره کل میراث فرهنگی استان و اعضای ستاد در محل فرمانداری سرایان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، تیمور معاون عمرانی و قائم مقام ستاد ضمن عرض خیرمقدم ، آرزوی قبولی طاعات و عبادات نکاتی را در مورد اهمیت ستاد سفر و برنامه ریزی در این خصوص بیان داشت و خواستار آمادگی کامل دستگاهها خصوصاً دستگاههای نظارتی و مدیریت بحران شد.

در ادامه عرب دبیر ستاد ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تشکر از همه دستگاههای عضو ستاد و دستگاههایی که عضو نبودند و در ایام عید نوروز ستاد را کمک و یاری رساندند، گزارشی از فعالیت ستاد در عید ارائه داد و خواستار بیان کمبودها، ایرادات و پیشنهادات اعضاء شد و با توجه به اهمیت کار کمیته ها، لیست کمیته ها و مسئولین کمیته های یازده گانه ستاد قرائت شد.

عربی معاون گردشگری، سرمایه گذاری و طرح های اداره کل استان نیز ضمن بیان اهمیت فعالیت های هریک از اعضای ستاد و برنامه های ستاد در تابستان، بر حوزه نظارت و بازرسی و همچنین جمع آوری آمار بصورت ۱۵ روزه توسط دبیرخانه و پس از تأیید فرمانداری ارسال به استان، تاکید کرد. وی توضیحاتی در مورد پتانسیل های گردشگری شهرستان ارائه داد و خواستار کمک همه دستگاهها برای رونق گردشگری شهرستان شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons