نوشته ها

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان جغتای

ارسال شده توسط :

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان جغتای

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی))

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی خدمات سفر تابستانی شهرستان جغتای در محل فرمانداری این شهرستان با حضور اعضای ستاد و به ریاست فرماندار جغتای برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، در این جلسه، محبی فر معاون فرماندار ضمن عرض خیر و مقدم ،آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان هفته قوه قضائیه، هدف از برگزاری این جلسه را برنامه ریزی مناسب جهت تأمین امکانات و خدمات رفاهی برای مسافرانی که در ایام تابستان به شهرستان وارد می شوند عنوان کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان جغتای به عنوان محور ارتباطی بین سه استان کشور قرار گرفته است و تعداد زیادی از مسافران به خصوص از نواحی شمال کشور چه از طریق جاده و چه از طریق راه آهن این مسیر را برای مشرف شدن به حرم مطهر حضرت ثامن الحجج(ع)انتخاب می نمایند باید با برنامه ریزی دقیق و همفکری و تعامل دستگاه ها مقدمات سفر را برای ماندگاری مسافرین و از قبل آن ایجاد اشتغال و درآمد زایی هر چه بیشتر در شهرستان را فراهم آوریم.

در ادامه این جلسه مهدی اکبری راد، مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان، ایجاد تسهیلات لازم برای زائرین و مسافرین مرقد مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)را مهم ذکر کرد و سپس به پیشینه تاریخی شهرستان و به روز رسانی بروشورها و سیاست سازمان بر اهمیت صنعت گردشگری و تاثیر آن بر اقتصاد اشاره نمود.

وی خاطر نشان کرد: جغتای آمادگی کامل برای پذیرایی از گردشگران تابستانی را دارد و تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons