نوشته ها

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری در نماز جمعه

ارسال شده توسط :

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری در نماز جمعه

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری ))

به مناسبت هفته صنایع دستی جلسه پرسش و پاسخ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری در نماز جمعه برگزار شد.

به گزارش دفتر امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به مناسبت هفته صنایع دستی در جمع نماز گزاران حضور یافته و  ضمن تبریک به همین مناسبت و ماه مبارک رمضان گزارش عملکردی از این اداره کل را ارایه داد و گفت : برنامه ریزی ها ی صورت گرفته این اداره کل در سال جاری بر اساس پیام و تاکید مقام معظم رهبری و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد که اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل می باشد محقق گشته که ما توانسته ایم سه طرح از قبیل مجتمع نمد بهرام آباد، مجتمع خاتم شیخ شبان و سفره خانه سنتی بابا حیدر را در هفته صنایع دستی به بهره برداری برسانیم.

بهمن عسگری سوادجانی با بیان اینکه این طرح ها زمینه مناسبی را برای اشتغالزایی نزدیک به ۲۵۰ نفر فراهم کرده است گفت: برای این سه طرح اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال توسط بخش دولتی و خصوصی هزینه شده است.

در ادامه حجت الاسلام و لمسلمین محمد علی نکو نام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته صنایع دستی به همه هنرمندان، صنعتگران و تلاشگران در این راه گفت : چهارمحال و بختیاری دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار بالا در این زمینه می باشد که با یک برنامه ریزی و مدیریت خوب می تواند از بسیاری  استعدادهای کشور پیش تاز تر باشد.

وی ضمن ابراز خوشحالی از اقداماتی که در صنایع دستی استان توسط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صورت پذیرفته اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل را در این حوزه ملموس دانستند و از اقدامات بعمل آمده تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons