نوشته ها

برگزاری دوره آموزشی توانمند سازی شاغلان بخش گردشگری در مشهد

ارسال شده توسط :

برگزاری دوره آموزشی توانمند سازی شاغلان بخش گردشگری در مشهد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی توانمند سازی نیروهای شاغل بخش گردشگری به مدت یک هفته در مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، سید جواد موسوی با اعلام این خبر گفت: این دوره های آموزشی در راستای فعالیت کمیته هماهنگی و برنامه ریزی آموزش اداره کل و با حضور ۵۰۰ نفر از پرسنل و نیروهای انسانی شاغل در بخش گردشگری با هدف توسعه و تقویت مباحث آموزشی حوزه گردشگری به مدت یک هفته در مشهد در حال برگزاری است.

وی افزود: این دوره های آموزشی از شنبه ۱۸ اردیبهشت لغایت پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه جاری در هتل میثاق مشهد در حال برگزاری است و مراسم افتتاحیه این دوره آموزشی با حضور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی برگزار شد.

موسوی ادامه داد: دوره آموزشی توانمند سازی نیروهای انسانی شاغل در بخش گردشگری به همت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و به همت دانشگاه علمی – کاربردی میراث و موسسات آموزشی مرتبط با این اداره کل برگزار می گردد.

وی در ادامه افزود: دوره های آموزشی توانمند سازی شامل پلیس انتظامی، رانندگان وسایل نقلیه گردشگری، دهیاران روستاهای هدف گردشگری، مدیریت هتلداری ویژه مدیران داخلی هتل ها، رستوران ها و سفره خانه های سنتی و پرسنل داخلی هتل های سه، چهار و پنج ستاره می باشد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons