نوشته ها

برگزاری دوره های کوتاه مدت ویژه شاغلین صنایع دستی استان زنجان

ارسال شده توسط :

برگزاری دوره های کوتاه مدت ویژه شاغلین صنایع دستی استان زنجان

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان))

دوره های آموزش کوتاه مدت برای فعالان صنایع دستی استان زنجان در حال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان:

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی میراث فرهنگی استان زنجان با اعلام این خبر گفت: دوره های کوتاه مدت ویژه شاغلین صنایع دستی استان زنجان توسط موسسه آموزشی عالی علمی کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در حال برگزاری می باشد.

مهدی اصل مرز افزود: این دوره ها با حضور۱۳۰ نفر از شاغلین صنایع دستی بر پا شده و شامل کلاسهای؛ بازاریابی، برندینگ، تبلیغات و کانالهای تبلیغاتی و طراحی بسته بندی محصولات صنایع دستی می باشد.

وی، هدف از برگزاری این دوره ها را آشنایی صنعتگران استان با موارد ذکر شده و ارتقای کیفیت محصولات خود با در نظر گرفتن تبلیغات و معرفی شایسته آنها دانست.

اصل مرز: با بیان اینکه نخستین بار است این دوره ها در کشور و در استان زنجان برگزار می شود تصریح کرد: استقبال از این دوره ها از سوی شاغلین صنایع دستی خوب بوده، بطوریکه جهت برگزاری مراحل بعدی و تکرار این دوره ها نیز در حال برنامه ریزی هستیم.

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی میراث فرهنگی استان زنجان متذکر شد: برگزاری این دوره ها برای شرکت کنندگان رایگان می باشد و در پایان دوره نیز گواهی نامه دوره آموزشی به آنها ارائه خواهد شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons