نوشته ها

برگزاری دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قاینات

ارسال شده توسط :

برگزاری دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قاینات

 ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی))

دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان قاینات، ویژه نوروز ۱۳۹۳ با حضور کهن ترابی فرماندار و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قاینات، امینی معاون برنامه ریزی فرمانداری و اعضای ستاد در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، در ابتدای این جلسه امینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گزارش جامعی از اهم اقدامات کمیته های مختلف ستاد اجرایی خدمات سفر بیان نمود.

فرماندار و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قاینات با اشاره به اینکه مردمان و مسئولین این شهرستان میهمان نواز هستند؛ تأکید نمود: کلیه مسئولین و خصوصا اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر، بستر و زمینه ارائه خدمات مطلوب و بهره مندی مسافرین و گردشگران از کلیه آثار تاریخی و مناطق گردشگری و معرفی صنایع دستی شهرستان با تعیین افرادی بسیار خوش اخلاق و مطلع در کلیه پایگاه ها و ایستگاه های راهنمای مسافرین نوروزی مهیا نمایند. تا افرادی که در این ایام از شهرستان عبور کرده و یا بازدیدی داشتند، خاطره خوشی در اذهانشان داشته باشند.

کهن ترابی در ادامه با اشاره به اینکه ارائه کلیه خدمات بایستی در چهار چوب قوانین و براساس مقررات باشد، اظهار داشت: در شهرستان قاینات با تعامل و همگرایی همه مسئولین و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر تمهیدات لازم در خصوص نحوه ارائه خدمات به مسافرین و گردشگران صورت گرفته است و انشاءا… در طول ایام نوروز در خدمت این عزیزان خواهیم بود.

در ادامه عباسی دبیر ستاد و رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قاین گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته بیان کرد.

در پایان نیز هر یک از مسئولین کمیته ها به بیان اقدامات و راهکاری های عملی مناسب در جهت ارائه خدمات بهتر به مسافرین و گردشگران در ایام تعطیلات پرداختند.

 

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons