نوشته ها

برگزاری سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با تمرکز بر گردشگری حلال

ارسال شده توسط :

برگزاری سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با تمرکز بر گردشگری حلال

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی))

سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با تمرکز بر “گردشگری حلال و ظرفیت های ایران در این بخش” مرداد امسال برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در ۴ بخش عکس حرفه‌ای و عمومی، سفرنامه‌نویسی، ایده نوین و فیلم خواهد بود و علاقه مندان می توانند تا ۱۵ مرداد آثار خود را ارسال کنند، در نیمه دوم مرداد داوری صورت می گیرد و سپس آثار برگزیده اعلام خواهد شد.

سید محمد حسینی افزود: سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با شعار «گردشگری حلال، ظرفیت‌های ایرانی» برگزار خواهد شد، چرا که در حال حاضر بیش از ۶۰ درصد گردشگران ورودی با اولویت دیدار از مقاصد زیارتی به ایران سفر می‌کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری استان مرکزی با اشاره به اینکه این جشنواره مشارکت ملی با هدف جذب گردشگری خارجی نخواهد بود گفت: این جشنواره کاملا داخلی است و از همان دور نخست مطرح شد که خانواده گردشگری نیازمند همبستگی است. مأموریت این جشنواره نیز چنین تعریف شده است.

وی در پایان گفت: فراخوان، پوستر و تیزر این جشنواره ملی را که به لایه‌های گردشگری همچون مهمان‌نوازی، خوراک ایرانی، پذیرایی، آداب و سنن، تنوع فرهنگی، پوشش سنتی، اقامت، صنایع دستی و گردشگری سلامت پرداخته بود، در سایت اداره کل به نشانی http://markazitourist.ir/ در دسترس علاقمندان می باشد.

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons