نوشته ها

برگزاری نشست مشاوران جوان استان با مدیر کل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان

ارسال شده توسط :

برگزاری نشست مشاوران جوان استان با مدیر کل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان

(( میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان ))

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان مورخ ۹۴/۷/۲۷ در محل موزه منطقه ای جنوب شرق کشور جلسه ای با حضور کالوندی مشاور جوان استاندار بهمراه مشاورین جوان فرمانداران استان و همچنین مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاونین ایشان برگزار گردید.

دکتر مشتاق گوهری ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری و شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران ایشان در این جلسه با تاکید بر نقش تاثیر گزار نقد و نقادی که خود نمونه ای از امر به معروف و نهی از منکر است   اظهار داشت جوانان بعنوان آینده داران این نظام وظیفه مهمی بر دوش دارند ،که باید با افزایش دانش و کسب تجربه لازم موجبات پیشرفت خود و جامعه را فراهم نمایند. هم چنین ایشان با تاکید بر حضور جوانان در عرصه های مختلف گفت همدلی جوانان با مسئولین باعث گام برداشتن همه جانبه در مسیر توسعه خواهد شد.

در ادامه نیز کالوندی مشاور جوان استاندار محترم و مشاوران فرمانداران شهرستان های مختلف استان نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه ی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مطرح نمودند و مدیر کل میراث فرهنگی و معاونین ایشان پاسخ لازم را ارائه دادند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons