نوشته ها

برگزاری نشست هم اندیشی تشکل های غیردولتی فعال میراث فرهنگی در غرب استان گلستان

ارسال شده توسط :

برگزاری نشست هم اندیشی تشکل های غیردولتی فعال میراث فرهنگی در غرب استان گلستان

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان))

در ادامه سلسله نشست های هم اندیشی تشکل های استان گلستان، نشستی با حضور تشکل های فعال میراث فرهنگی در غرب استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، این نشست با حضور تشکل های فعال میراث فرهنگی از شهرستان های بندرگز، بندر ترکمن، گمیشان، آق قلا و کردکوی به صورت متمرکز به میزبانی نمایندگی شهرستان کردکوی برگزار گردید.

در ابتدای نشست مدیر میراث فرهنگی شهرستان کردکوی به نقش تاثیرگذار تشکل ها در فرآیندهای اجتماعی اشاره کرد و بیان داشت: این نمایندگی از فعالیت تشکل های غیردولتی در راستای توسعه صنعت گردشگری و میراث فرهنگی استقبال می کند و در این راستا همکاری های لازم را ارائه می دهد.

در ادامه این نشست شناخت و آشنایی متقابل تشکل ها و اداره کل و همچنین شناخت و آشنایی تشکل ها از یکدیگر که می تواند بستری را برای همکاری های مشترک فراهم آورد، از اهداف فعالیت های تشکل های میراث فرهنگی عنوان شد.

سپس نمایندگان تشکل های حاضر در نشست توضیحاتی پیرامون فعالیت های خود و زمینه های همکاری های مشترک با اداره کل و انتظارات خود بیان کردند.

لازم به ذکر است، در انتهای نشست توضیحات ارائه شده توسط نمایندگان تشکل ها به صورت مکتوب جمع آوری شد و مقرر شد گزارش کاملی از فعالیت ها و انتظارات تشکل ها تهیه شده و برای توسعه همکاری های بیشتر، مورد بهره برداری قرار گیرد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons