نوشته ها

برگزاری کارگاه آموزشی

ارسال شده توسط :

برگزاری کارگاه آموزشی

((برگزاری کارگاه آموزشی بهره گیری از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات در صنعت گردشگری و مدیریت کسب و کار))

همزمان با روز جهانی گردشگری (5مهر برابر با 27 سپتامبر) کارگاه آموزشی بهره گیری از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات در صنعت گردشگری و مدیریت کسب و کار از سوی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری برگزار می گردد .

به گزارش روابط عمومی :

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه گردشگری الکترونیک اظهار داشت : با توجه به در پیش بودن 5 مهر روز جهانی گردشگری و نیز اهمیت توسعه گردشگری در استان ، کارگاه آموزشی بهره گیری از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات در صنعت گردشگری و مدیریت کسب و کار با هدف ایجاد شبکه های اجتماعی ، اطلاع رسانی و نیز در جهت ایجاد ذهنیت مثبت از مقاصد گردشگری در بین اقشار جامعه به صورت رایگان برگزار می گردد .

وی ضمن تأکید بر اهمیت موضوع مشتری مداری در واحدهای مرتبط با گردشگری ، خدمات فروش و رزرواسیون افزود : با توجه به اهمیت توسعه صنعت گردشگری در استان و ارتباط این کارگاه با تکنولوژی اطلاعات ، زمینه توسعه گردشگری الکترونیک و آشناسازی فعالان مرتبط با این بخش و نیز همگرایی بین سایر حوزه های مرتبط با گردشگری مجازی فراهم خواهد شد .

وی خاطرنشان کرد : مهلت ثبت نام جهت شرکت در کارگاه مذکور تا تاریخ 6/7/93 و زمان برگزاری آن در تاریخ 9/6/93  می باشد . ضمناً علاقمندان میتوانند با مراجعه به سایت این اداره کل به آدرس www.miraschb.ir  و یا تماس با شماره 03813342912 (دبیرخانه کارگاه مذکور) جهت دریافت اطلاعات و نیز ثبت نام در این کارگاه اقدام نمایند .

عسگری افزود : گواهی پایان دوره نیز از سوی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان جهت شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی صادر خواهد شد .

ایمان نظری

کارشناس امور فرهنگی و مسئول روابط عمومی

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons