نوشته ها

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی بازارچه و نمایشگاه صنایع دستی علی آباد کتول افتتاح شد

ارسال شده توسط :

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی بازارچه و نمایشگاه صنایع دستی علی آباد کتول افتتاح شد

((میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان،))

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی با هدف ارائه محصولات و تولیدات هنرمندان صنایع دستی شهرستان علی آباد کتول نمایشگاه فروش ویژه با ۱۵ درصد تخفیف در این شهرستان افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، این نمایشگاه با حضور فرماندار شهرستان علی آباد و معاون صنایع دستی اداره کل و روسای شهرستانی آغاز به کار کرد.

در آیین افتتاح این نمایشگاه احمد تجری مفرد فرماندار این شهرستان، مقوله صنایع دستی را در توانمند سازی بانوان خانه دار و اشتغالزایی شهرستان بسیار پر اهمیت دانسته و خواستار پیگیری مجدانه در رفع مشکلات این حوزه شد .

در ادامه سارا اخوت معاونت صنایع دستی استان گلستان آموزش ، صدور کارت شناسایی ، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به هنرمندان فعال ، و ایجاد شرایط حضور در نمایشگاهها سطح کشور و بین المللی را از مهم ترین اهداف این معاونت دانستتند .

عباس عنایت رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان در این رابطه افزود : صنایع دستی می تواند در راستای تحقق شعار نام سال ۱۳۹۵ که از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده نقش اساس داشته باشد .

ایشان در پایان از شهرداری و شورای شهر علی آباد کتول و مزرعه که راستای تفاهم نامه فی مابین بعمل آمده همکاری و تعامل شایسته ای با این اداره داشته اند تقدیر و تشکر نمود.

لازم به ذکر است، بازارچه و نمایشگاه صنایع دستی تولیدات هنرمندان شهرستان علی آباد کتول از مورخه ۲۲/۲/۹۵ لغایت ۳۱/۲/۹۵ بمدت ۱۰روز در محل بازارچه بانوان شهرستان علی آباد کتول آماده خدمت رسانی به علاقه مندان می باشد .

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons